“Powrót”

 

Przed wyjazdem Gery (właściciel naszego resortu) powiedział nam że nie będziemy już wstanie żyć w europie. Po powrocie okazało się że oczywiście miał rację. Mamy mega doła, tęsknimy za filipinami i tylko kombinujemy jak najszybciej wrócić (na pewno jeszcze w tym roku i na dłużej albo w ogóle na stałe).

Teraz kilka słów o powrocie. Powrót zaczął się od płaczu zaprzyjaźnionych filipińczyków głównie filipinek, nam też zrobiły się szklane oczy. Następnie bez większych przygód dotarliśmy do Hong Kongu gdzie spędziliśmy dwa dni. Czas nam zleciał głównie na zakupach, super ciuchy po super niskich cenach. Trafiliśmy również do sklepu z figurkami, próbka zakupów na zdjęciu do posta. Nasz samolot był jednym z ostatnich który wyleciał do europy. Ale w Monachium już nas uziemiła chmura pyłu. Do tej pory nasze bagaże nie przyleciały do Polski, a my musieliśmy wracać pociągiem przez Wiedeń. Na szczęście poznaliśmy dużo osób w pociągu i było bardzo wesoło.

Co do strony to mamy jeszcze dużo materiałów filmowych które będą systematycznie wrzucane jak tylko Domel je zmontuje. Mamy kilka bardzo ciekawych nieopowiedzianych do tej pory historii z Filipin które też wkrótce się pojawią. Postaramy się również umieścić jak najwięcej informacji praktycznych dla osób które myślą o odwiedzeniu Filipin. Tak więc stronka nie powinna podumrzeć . Jeżeli ktoś chciałby się reklamować na niej lub naszych filmikach youtube i jednocześnie pomóc nam w jak najszybszym zebraniu pieniędzy na kolejny wyjazd, to byśmy byli bardzo wdzięczni.

Statystyki strony:

  • Unikalnych gości – 5 883
  • wizyty – 14 578
  • odsłony – 78 776

Na kanale youtube 37 415 wyświetleń filmów