kleszcz-800x566

„Niekonwencjonalna metoda leczenia Boreliozy na Filipinach”

Witam Wszystkich!

W dzisiejszym materiale powracamy do medycyny naturalnej oraz niekonwencjonalnych metod leczenia. Bardzo ciekawy temat, sam nigdy o czymś takim nie słyszałem. Głównie chodzi mi o jad Kobry, że ma tyle zastosowań. Człowiek uczy się całe życie. Jestem jednego pewien, będąc tutaj już kilka lat miałem mocne doświadczenia z medycyną naturalną o której bym w życiu nie pomyślał i która jest strasznie potężna. Dzisiejszy wpis połączony jest z filmikiem: będzie pobierany jad od Kobry, pacjent będzie zakopywany w rozgrzanym popiele, wszystko po to by zwalczyć boreliozę. Na filipinach nie słychać nic o tej chorobie, tylko są tutaj idealne warunki do jej leczenia oraz udało nam się dotrzeć do jadu z kobry ( główny element terapii)

Takiej akcji jeszcze nie było na BDC! Zapraszam…

Informacje Ogólne na Temat Choroby

BORELIOZA – jest to choroba przenoszona przez kleszcze ale nie tylko, również przez komary i inne insekty. Występuje w wielu krajach, najczęściej w europie i Ameryce Północnej – choroba z Lyme (Lyme Disease). Jest ona wywołana przez bakterie należące do krętków BORRELIA. W Polsce zaczęto rozpoznawać dopiero pod koniec lat 80 tych.

Objawy Infekcji – najczęściej zmiany na skórze, często przemieszczające się obwodowo, objawy grypo podobne.

OBJAWY INFEKCJI ROZPROSZONEJ

– nawracające dolegliwości stawowe

– objawy podrażnienia lub zapalenia opon mózgowo rdzeniowych i nerwów obwodowych

– zapalenie mięśnia sercowego

OBJAWY INFEKCJI PRZEWLEKLEJ

– niedowład, podrażnienie nerwów obwodowych

– zaburzenia czucia

– zaburzenia psychiczne

– zaburzenia pamięci

– bole mięśniowo stawowe

– przewlekle zmęczenie

Boreliozę oficjalna medycyna próbuje leczyć za pomocą antybiotyków, jednak terapia ta jest długotrwała i rujnująca dla organizmu. Bardzo często nie skuteczna.

W USA wynaleziono szczepionkę jednak została ona wycofana ponieważ dawała wiele działań ubocznych.

Początek Historii

W styczniu tego roku mój przyjaciel Mario zapowiedział się z wizytą u mnie wraz ze swoim kolegą Grześkiem. Ich przyjazd miał konkretny cel – wyleczenie boreliozy. Teraz krótko przedstawię Wam te dwie osoby:

MARIO CHIROPRACTOR z Nowego Yorku – od wielu lat zajmuje się masażem kręgosłupa oraz stawów. Praktykował również masaż MAURI u Mariana Mellera z Nowego Yorku.

GRZEGORZ z Milówki „Leśny Gród” – Kolega Grzegorz od wielu lat ma zdiagnozowaną Boreliozę. Do tej pory leczył się oficjalną medycyną lecz bez rezultatów.

Chłopaki razem opracowali metodę zwalczania tej choroby. Jest to terapia w 100% naturalna.  Polega ona na wygrzewaniu całego ciała w gorącym piasku podgrzewanym popiołem z ogniska. Terapia ta połączona jest z doświadczeniem filipińskich szamanów w której oprócz strony spirytualnej oraz ziół napotnych jedną z głównych tajemnic jest olej wyrabiany z jadu Kobry. Mario stosuje ten olej w połączeniu z jego masażem penetrującym. Od wieków jad był stosowany jako lek, nawet teraz rożne kraje badają go cały czas i próbują stworzyć konkretny medykament z tego sprzętu. Chłopaki mieszkali u mnie przez miesiąc czasu i podczas ich pobytu praktykowali tą kurację. Odbyło się 5 zabiegów po których nastąpiła zdecydowana poprawa stanu zdrowia Grzegorza.

Ta terapia nie jest skierowana tylko i wyłącznie na zwalczanie boreliozy, działa też na wiele schorzeń związanych z narządami ruchu (reumatyczno stawowe).  Także sam masaż dla osób mających problemy z kręgosłupem.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to prosimy o kontakt mailowy z Mariem lub Grzegorzem:

KONTAKT MARIO :  mario_ny1@wp.pl

KONTAKT GRZEGORZ:   g.sleziak@lesnygrod.pl  / WWW.lesnygrod.pl

Poniżej obiecany filmik którego autorem jest Grzegorz.

Pozdro

Grochu