“Spacer po Wyspie – Foto Relacja”

Witam Wszystkich !

Dzisiaj mocne doładowanie zdjęć plus krótka historyjka. W ostatnim czasie zebrałem sporą ilość fotek i stwierdziłem, że fajnie by było zrobić pokaz slajdów. W materiale można zobaczyć różne miejscówki, postacie, klimat jaki tutaj się unosi oraz słowa które przewijały się w trakcie robienia zdjęć. Oprócz filmiku wrzucam też zdjęcia do głównej galerii.

Zagubione Krowy na Plaży
Podczas spaceru i zbierania obrazów wyspy przydarzyła mi się jedna ciekawa sytuacja. Będąc na urwiskach w mojej okolicy zauważyłem pasące się 3 krowy na plaży pomiędzy skałami.
Na początku stwierdziłem, że mam szczęście trafić na taki obrazek. Po chwili jednak zacząłem się zastanawiać skąd te krowy tutaj się wzięły. W pobliżu nie było żadnego człowieka który by je pilnował. Zwierzaki nie mogły się raczej dostać ze strony lądu ponieważ miejsce było kompletnie zarośnięte przez różne krzaki itp. Również ciężko było by się przedostać od strony urwisk, dookoła tylko skały i morze. Do tego wszystkiego nadchodził przypływ więc pomyślałem jak one się stąd wydostaną. Zrobiłem krowom profesjonalną sesję i ruszyłem dalej przed siebie. Po powrocie do domu opowiedziałem miejscowym historie i pokazałem fotki. Znienacka zrobił się tłum i wszyscy rozpoczęli burzliwą dyskusję, czasami niektórzy nawet krzyczeli. Byłem trochę zszokowany ponieważ za bardzo nie wiedziałem o co im chodzi. Po chwili jednak na spokojnie wytłumaczyli mi co się stało.
A więc po pierwsze dzień w którym spotkałem zagubione krowy to Wtorek – dzień złych demonów, duchów itp. Po drugie miejsce to uważane jest przez miejscowych jako przeklęte. No i po trzecie zwierzaki były bez opiekuna. Tubylcy byli przerażeni i stwierdzili, że te krowy nie były normalne i na pewno były to złe demony. Zaczęli mnie oglądać ze wszystkich stron czy nie mam żadnych dziwnych znaków na ciele i pytali się czy miałem ze sobą swoje talizmany od szamana. Ostatecznie zabronili mi chodzić w to miejsce ponownie.
A więc sami widzicie, że na wyspie mały spacer może przemienić się w niezłą opowieść i grube wydarzenie wśród miejscowych.
Zdjęcie zagubionych krów nad postem, a poniżej obiecana foto relacja z wyspy.
Życzę miłego oglądania.

Muzyka w tle pokazu slajdów / ORBITAL – Belfast

LINK do Zdjęć

Pozdro
Grochu