“Kolejne Aktualności z Filipin”

 

Pisałem wcześniej że zjechaliśmy całą wyspę do okoła ale nie sprawdziliśmy co jest po środku, można tam dojechać dróżkami których nie ma na mapie, więc najpierw pojechaliśmy z Edem do jego rodzinnej farmy w dżungli skąd zabraliśmy jego krewniaka który wiedział jak dojechać pod najwyższą górę na wyspie. Wie także gdzie siedzą te gigantyczne jaszczury ale jak się okazało można je tylko spotkać po deszczu bo tak to siedzą pod ziemią. Zdjęcia z wycieczki wrzucam do galerii. Postanowiłem je dla odmiany udekorować mądrościami życiowymi.

Zbliża się wielki tydzień więc musimy opuścić nasze domki na 4 dni. Każdy będzie spał gdzie indziej, Domel przeprowadza się do resortu nornic, grochu do ding ding (planuje nakręcić życie codzienne w dżungli tam, coś ala Cejrowski), a ja wynajmuje pokój u Boba (tego Szweda co na pokorze codziennie u niego siedzę. Ostatnio powiedział mi że wynajęcie tego jego wielkiego baru wraz z dużym domem przy rajskiej plaży kosztuje dużo mniej niż miejsce parkingowe w Sztokholmie.

Strzała jak już zauważyliście siedzi w Bangkoku. Życzymy mu powodzenia w jego planach imigracyjnych. I mamy nadzieje że spotkamy się jeszcze w tym roku w Azji. W Polsce nie chcę go widzieć 🙂 .